!!! Výprodej skladových zásob !!!

Kulaté postele, elegantní luxus

KULATÉ POSTELE, ELEGANTNÍ LUXUS

Kulaté postele se po dlouhé těší opět velké oblibě a znovu se stávají velmi žádaným artiklem. Byť byli dříve tyto kulaté poklady spíše věcí ojedinělé zakázkové výroby, svým tvarem a elegancí si zase nachází své obdivovatele.

KULATÁ ČALOUNĚNÁ POSTEL, KVALITNÍ LUXUS NA DOTEK


Elegantní kulatá manželská postel nabízí efektivní využití veškerého prostoru. Čelo postele bývá zcela volné a uživatele nijak neomezuje.Celistvost umožňuje uživateli si lehnout z jakékoliv strany a udělat si příjemné pohodlí. Čalounění z kvalitní kůže dodává postelím eleganci a luxus a jsou velmi měkká, pohodlná a příjemná na dotek. Kulaté čalouněné postele jsou velmi oblíbené, jak pro jejich luxusní vzhled, tak pro svou dlouhou životnost díky robustnímu masivnímu rámu a kvalitnímu čalounění. Rychle si je oblíbíte pro jejich sofistikované provedení. Absentují u nich rohy, takže vaše ložnice bude bezpečná i pro Vaše ratolesti a nehrozí častá zranění o roh postele. Spací prostor kulaté podoby přitahuje pozornost prvkem místnosti. V bytových studiích je tato nuance zvlášť důležitá pro kompetentní zónování prostor.


MANŽELSKÉ POSTELE V MODERNÍM POJETÍ ČI V DUCHU DÁVNÝCH ČASŮ


V naší nabídce kulatých postelí najdete například kulatou postel Camula. Ta je ukázkou moderního pojetí stylového spaní.Má ve svém čele zabudované osvětlení, které je nejen designovým prvkem, tak i praktickou záležitostí. Po stranách je opatřena dvěma kulatými stolky, které využijete třeba pro sklenku vína při četbě, či relaxaci. Pro ty co mají rádi spíše  nábytek časů dávno minulých, jistě padne do oka kulatá postel Milano. Dominantou postele je masivní čalouněné čelo ve tvaru velkého vějíře. Nadýchaný obvod postele pak navodí pocit královského luxusu. Kované nohy ve tvaru sicilské lilie celkový vjem z této postele jen umocní. Naše luxusní postele pomůžou podtrhnout Váš styl a cítění.

KRUHOVÁ POSTEL VYNIKÁ S PROSTOREM


Na závěr je nutné zmínit, že pro plné vyniknutí  předností kruhové postele  je důležitý především dostatek prostoru. Ideální jsou proto větší ložnice, nebo otevřenější prostory, které dají možnost vyniknout všem detailům. Pokud je do takového prostoru umístíte, stane se vaše postel unikátním "ostrovem" Vašeho spánku a relaxace. Naopak ve stísněném prostoru jejich ambice zanikají. Nezbývá, než se jen rozhodnout pro to, jakou podobu moderní postele do své kulaťoučké ložnice zvolíte a vytvoříte si atmosféru romantiky a harmonie...
 
Mohlo by Vás zajímat:

Luxusní kulatá postel Milano s čelem ve tvaru vějíře
Moderní kulatá postel Camula s LED osvětlením
Elegantní kulatá postel Sara s čalouněným čelem