!!! Výprodej skladových zásob !!!

Mísy na ovoce, praktické i dekorační

Y NA OVOCE, PRAKTICKÉ I DEKORAČNÍ

Najít ten správný dekorativní prvek na oživení interiéru se může zdát složité. Opak je ale pravdou. V jednoduchosti je krása, a i jednoduchá mísa dokáže udělat s vaším interiérem divy. Nevěříte?

DEKORACE ČI DOPLNĚK


Napadlo vás někdy, že taková obyčejná miska by vašemu obývacímu pokoji nebo předsíni mohla dodat zajímavý nádech? A co teprve neobyčejná miska na ovoce z našeho e-shopu? Mísy na ovoce nejsou již dávno využívány jen jako praktické nádobí, ale plní především i účel dekorativní. Námi nabízené designové mísy rozjasní i ten nejzapadlejší kout v místnosti. Designové mísy na ovoce jsou praktickým doplňkem a zároveň velice zajímavou dekorací. Dekorační mísy a misky mohou vypadat pokaždé jinak, záleží za jakým účelem je chcete využít.
 

KAŽDÝ MATERIÁL MÁ SVÉ KOUZLO


Naše misky na ovoce jsou skvostné kousky vyráběné profesionálními designéry. Vyznačují se nápaditými tvary a neobvyklým zpracováním. Každá dekorační mísa je jedinečná. V nabídce najdete mísy vyrobené z několika druhů materiálů. Praktická je kovová mísa na ovoce, která se skvěle hodí jak do kuchyně, tak do obývacího pokoje. Kovová mísa je lehce omyvatelná a hodí se spíše do moderně zařízené místnosti. Drátěná mísa na ovoce je vzdušná a lehoučká. Pokud umístíte do drátěné mísy skutečné ovoce, nemusíte se bát, že se zkazí. Dalším matriálem v naší nabídce je dřevo. Dřevěné misky různých tvarů a rozměrů zajímavě ozdobí váš byt i chalupu. Dřevěná dekorační mísa může sloužit na odložení klíčů v předsíni nebo vám v  obývacím pokoji zajímavě ozdobí konferenční stolek. Máte rádi víkendy na chalupě? Právě tam vám dřevěné mísy poslouží například pro podzimní výzdobu.

Mohlo by vás zajímat:

Designová kovová mísa na ovoce ve tvaru U
Moderní kovová miska ve tvaru listu
Stylová masivní mísa na ovoce
Designová kovová mísa s lebkami

Moderní drátěná mísa na ovoce