!!! Výprodej skladových zásob !!!

Moderní barové židle, které dají baru svůj styl

MODERNÍ BAROVÉ ŽIDLE, KTERÉ DAJÍ BARU SVŮJ STYL

V každém baru je kromě nabídky pití a dalšího sortimentu rozhodující také příjemné posezení. A v mnohých barech chceme interiéru dát konkrétní styl. Barové židle jsou základní vybavení každého baru spolu s barovými stolky.

MODERNÍ BAROVÉ ŽIDLE DO VŠECH INTERIÉRŮ


Barové židle v moderním designu jsou určené pro každý bar či podobně zaměřeného podniku (herna, klub, atd.). Taková židle musí být nejen pohodlná, ale také pokud možno odrážet styl baru. Do nějakého stylového motorkářského baru si určitě nepořídíte jasně zelené židle, které se naopak budou ideálně hodit do baru stylu "jamajský sen". Barová židle může mít  stejnou barvou jako barový stolek, ale také nemusí, právě naopak můžete nechat vyniknout kontrast.
 

BAROVÉ ŽIDLE Z MASIVU V KŮŽI, NEBO KOVU


Nabídka barových židlí je rozmanitá. Převažuje spojení kvalitní francouzské PU kůže s chromovaným kovem. V koženém provedení může být barová židle černá, barová židle bílá nebo třeba barová židle šedá. Jen se podívejte do našeho sortimentu. Stejně tak originálně působí barová židle dřevěná z poctivého masivu, či kovová barová židle. Nebo je libo čalounění z mikrovlákna či sametu? Ač se to nezdá, u některých najdete  dokonce bavlnu coby základní materiál. Možností je plno, vše záleží na tom, jaký styl baru chcete dát. Navíc je spousta námi nabízených židlí výškově nastavitelná, takže si může pohodlně posedět každý. Barvy a materiál barové židle lze sladit dle interiéru nebo vsadit na kontrast a jedinečnost.
 

BAROVÉ ŽIDLE U STOLKŮ NEBO PŘÍMO K BARU


Buď je barová stolička u stolku nebo přímo u baru. Luxusní barové židle můžete koupit všechny stejné nebo třeba ke stolkům dáte černé a k baru červené. Proč ne. Je to jen otázka vkusu. Možná právě kombinací barev zákazníky nalákáte ke stylovému posezení právě u vás. Vyberte si z mnoha variant, designové barové židle jsou základem pro každý stylový bar. V lesklém, matném či dřevěném provedení, vyberte si a dejte baru originální styl třeba právě kombinací barev. Pro domácí využití si lze u nás také můžete pořídit kompletní barový set. Barový stůl a židle může doplnit luxusní barová skříňka a vytvořit si tak stylový domácí bar.


Mohlo by Vás zajímat:

Moderní barová židle Ruben v lesku chromu a bělosti sněhu
Moderní barová židle Jess v jasně červené barvě

Elegantně lesklá barová židle Venezia