!!! Výprodej skladových zásob !!!

Moderní komody z masivu se hodí opravdu všude

MODERNÍ KOMODY Z MASIVU SE HODÍ OPRAVDU VŠUDE

Asi málo kdo by pochyboval o tom, že jsou masivní komody stále velmi oblíbené. A to nejen pro své praktické využití, ale i pro svůj specifický vzhled, který jim dodává kus poctivého dřeva. Proto podlehnout jejich kouzlu není nic složitého.

ÚZKÁ KOMODA, ŠIROKÁ KOMODA, VYSOKÁ KOMODA....TAK KTEROU?


Komody dnes seženete opravdu ve všech stylech a velikostech. Ať už milujete rustikální komody, retro komody, moderní komody či luxusní komody, výrobci uspokojí nároky všech. A to i co se ceny týče. Proto se zhotovují z velké škály levnějších materiálů, jako například z laminátové dřevotřísky. Dnešní technologie dokáže laminováním navodit dojem skutečného masivu a mnohdy komoda vypadá opravdu krásně. Pozor však ale na kvalitu zpracování. Často se totiž stává, že se lamino začne časem "loupat" a začne být vidět z čeho komoda skutečně je. Ti co nechtějí "náhražky" a připlatí si nějakou tu korunu, vyberou komody z masivu. Co si budeme říkat...dřevo je prostě dřevo. My se dnes zaměříme na komody z nabídky našeho obchodu Uniqnabytek.cz. Což je moderní a designové pojetí dřevěné komody.

 

KOMODA Z MASIVU SHEESHAM ČI MANGO?


Pro masivní komody používáme převážně exotické dřeviny jako je mango, sheesham (indický palisandr) či akát. Vyznačují se vlastnostmi, mezi které patří houževnatost, pevnost, dlouhá životnost a především obdivuhodný vzhled. Přesně to, co od své komody očekáváte. Na výběr je také několik variant vnitřního uspořádání. Šuplíková komoda dobře poslouží třeba jako prádelník, nebo příborník. Další variantou je komoda s dvířky otvíracími, či komoda s posuvnými dvířky. Ty můžete využít k uschování věcí, které nechcete, aby byly na očích. Případně kombinace obojího - zásuvková komoda s dvířky. Rozměry komod se také liší. Najdete u nás vysoké komody, malé komody, úzké komody i široké komody. Při volbě komody do předsíně je vhodná úzká komoda o hloubce kolem 30cm. Předsíně bývají většinou malých rozměrů a úzké komody vám pomůžou ušetřit potřebné místo. Naopak pokud přemýšlíte nad výběrem komody do ložnice, můžete si dovolit komodu širokou. Jsou krásným dekorativním prvkem, zvláště komody, které stojí na vysokých nohách, nebo podnoží. To stejné platí také u komody do obýváku. Zde se bude hodit komoda s větší hloubkou. Například Luxusní komoda, masiv 147cm - MASON, mango bude krásným solitérem a dá obýváku šmrnc. Navíc díky vyššímu kovovému podnoží bude úklid po komodou snazší a to jistě ocení každá hospodyňka. I komody už podléhají módním trendům a velmi vyhledávaný je povrchový 3D design. Dodává komodám originální plastický vzhled. Jedním se zástupců 3D komod je Luxusní designová komoda AMONITE. Ručně vyřezávaný motiv vás jistě uchvátí nejen svým zpracováním. Zajímavé je také i využití recyklovaného dřeva, jako tomu je u Luxusní komoda, masiv 160cm - EUPHORI, nebo Retro dřevěná komoda, příborník 160cm, barevná. Ta pro změnu zase vypadá jako starožitná komodaDřevěná komoda má a vždycky bude mít svou přidanou hodnotu. Pokud se bavíme o masivu, tak v tomhle případě by zažitý stereotyp v podobě bílé komody nedokázal to co surové dřevo. A to, dát vyniknout nádherné přírodní kresbě masivu.

 

MASIVNÍ KOMODA JE DESIGN SÁM O SOBĚ

 
Designové komody jsou designem sami o sobě. To co jinde tvoří designéři, masivní komoda zvládne sama. Konkrétně tedy dřevo. Ale nesnižujme designérům jejich podíl na výsledku. I doladěný tvar je dost důležitý. Luxusní komoda se dá velmi dobře sladit třeba s některou z našich sedaček. Luxusní sedací soupravy Uniq z pravé hovězí kůže z masivní komodou udělají unikátní komplet. Masiv a kůže jsou odjakživa jednou z nežádanějších kombinací. Komplet může také doplnit třeba kožené křeslo, kožená pohovka či kožená postel. Tohle a mnoho dalšího najdete v našem obchodě Uniqnabytek.cz.

Mohlo by Vás zajímat:

Luxusní komoda MASON z masivu s přirozenou hranou stromu
Luxusní komoda AMONITE s 3D povrchovým designem 
Masivní komoda EUPHORI z recyklovaného dřeva
Luxusní masivní komoda AGATHA se zlatou kovovou podnoží
Moderní masivní komoda AMAZONIA z palisandrového dřeva