!!! Výprodej skladových zásob !!!

Moderní nástěnné hodiny, praktické i působivé

MODERNÍ NÁSTĚNNÉ HODINY, PRAKTICKÉ I PŮSOBIVÉ

Nadčasovost stejně jako elegance u nástěnných hodin mnohdy bere dech a každý na ně vždy rád pohlédne. Od doby svého vzniku, ušla jejich proměna velký kus cesty...

DESIGNOVÉ HODINY Z BROUŠENÉHO SKLA I OCELY


Originální dekorační hodiny na zeď nejen že doplní stylově váš interiér, ale budou Váš moderní ukazatel času. Materiál z kterého se hodiny vyrábí je obsáhlý stejně jako jejich podoby. Mezi nejběžnější určitě patří plasty, masivní dřevo, broušené sklo , hliník, kov, nebo jako naše nástěnné hodiny, stříbrné , kvalitní nerezovou ocel. Ta hodinám dodává na pevnosti a zároveň moderní osobitý vzhled. Originálně designově řešené moderní hodiny si můžete zvolit v různých podobách a velikostech. Nejběžněji v průměru od 30 až po 90 cm. Uvidíte, že i luxusní nástěnné hodiny nejsou jen ukazatelem času, ale i krásnou ozdobou interiéru. Svou různorodostí tvarů a podob, uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

HODINY NA ZEĎ DO KUCHYNĚ AŽ PO KANCELÁŘ


V naší nabídce najdete designové a luxusní nástěnné hodiny v různém provedení a tak si můžete vybrat podle vkusu či nálady interiéru. Všechny jsou však moderní dekorací, která plní praktický účel. Díky provedení jsou hodiny vždy dobře viditelné a přehledné. Jsou designovým doplňkem s praktickým pomocníkem v jakékoli části interiéru. Své uplatnění najdou třeba jako praktické moderní hodiny do kuchyně, moderní hodiny do obýváku či stylové nástěnné hodiny do kanceláře. Samozřejmě využití moderních hodin je obsáhlé. I pro kavárny, reprezentační místnosti jsou velmi zajímavým doplňkem. Můžou zkrášlovat jak ložnice, tak dětské či studentské pokoje.

DEKORACE NA ZED K NÁSTĚNNÝM HODINÁM


Dekorace to nejsou jen tyto designové hodiny, ale i také rozmanité dekorační předměty. Stěny můžete doplnit i obrazy z naší nabídky, nebo stylovým zrcadlem podtrhnout Váš styl.. Máme pro vás veškeré moderní bytové doplňky pro každý stylový interiér. Kvalita, originalita a stylový design, to jsou nejen naše bytové doplňky, ale i třeba osvětlení či cokoli dalšího v našem sortimentu.

Mohlo by Vás zajímat:

Designové hodiny Paprsky
Designové hodiny Diamond s třpytivými krystaly