!!! Výprodej skladových zásob !!!

Moderní psací stůl a jeho podoby

MODERNÍ PSACÍ STŮL A JEHO PODOBY

Pod pojmem pracovna si většina z nás vybaví kancelář se židlemi a stoly. Kvalitní psací stůl, který Vám poskytne pohodlí a komfort při práci, je velmi často klíčovou výbavou pracovny. A zvláště tehdy, pokud za ním sedíte skoro celou pracovní dobu.

MODERNÍ PSACÍ STŮL A JEHO PODOBY


Moderní psací stoly nemusí představovat pouze klasickou koncepci stolu, jak bychom si představovali. Ano, stále se jedná o stůl, ale může mít mnoho různých podob. V naší nabídce najdete různé varianty moderních psacích stolů, které se liší velikostí, tvarem i materiálem. Mnohé z nich také poskytují praktické šuplíky coby úložný prostor. Jsou elegantní a moderní, a neobejde se bez nich žádná  stylová a moderní pracovna nebo kancelář. Správný  kancelářký stůl ovlivní nejen pohodlí a komfort práce, ale designově podtrhne interiér. Jsou stejně důležité jako například  vhodné úložné police a regály či kancelářské kontejnery.

PSACÍ STŮL ZE SKLA ČI MASIVU


Vyberte si moderní psací stůl, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Zvolit si můžete psací stůl z masivu nebo dát přednost luxusně elegantnímu chromovaného kovu v lesku. Psací stůl je nutno vybírat také s ohledem na velikost, zvolte takový, abyste měli dostatek místa na potřebné věci. Není od věci mít místa o něco více, na druhou stranu malý psací stůl je velmi praktický. Pokud ale nad místem vůbec nepřemýšlíte, tak přesným opakem malé varianty je rohový psací stůl. Na něm najde místo opravdu vše co potřebujete. Samozřejmě psací stůl už dávno neslouží jen ke psaní, budete mít na něm patrně počítač, telefon a další nezbytné věci k práci, proto se mu  říká i pracovní stůl. Pokud hodně cestujete, zajímavou alternativou je přenosný pracovní stůl. Lehce jej sebou sbalíte opravdu všude. a může se tak stát věrným společníkem na cestách. Rozměry a koncepci stolu je dobré si rozmyslet. U nás najdete jak ty v klasickém formátu, tak i netradičně designově řešené kousky. Co se týče barev, v našem sortimentu si můžete vybrat především mezi bílými a lesklými variantami s chromovaným kovemBílý psací stůl, obzvláště psací stůl bílý lesk, mají trvající popularitu. Najdete i černý psací stůl. Velmi oblíbené jsou také kombinace dřeva a kovu. Vypadají vždy elegantně a stylově.


PRACOVNÍ STŮL SE ŠUPLÍKY, NEBO KANCELÁŘSKÝ KONTEJNER?


Do menší pracovny či pokud sedíte u stolu jen sami, se určitě bude hodit  malý pracovní stůl se šířkou okolo 90 až 120 cm. Na úkor místa pracovní desky si zvolte například psací stůl s regálem, který poskytne cenný úložný prostor. A stůl tak navíc může být stále uklízený a tím lépe ve Vaší pracovně vynikne. Šuplíky Vám efektivně ušetří místo i s menším pracovním stolem. Nebo si zvolte velký psací stůl bez šuplíků a budete mít všechny potřebné věci stále po ruce. Je ale také možnost využít kancelářský kontejnerKontejner Vám nabídne spoustu stylově řešeného místa. Záleží to jen na Vás, čemu dáte přednost. Tak či onak, moderní psací stůl  Vám má poskytnout pohodlí akomfortní práci. Designově můžete mít klasiku nebo "něco extra" jako třeba starožitný psací stůl. Vyberte si psací stoly či chcete-li pracovní stoly na míru, aby vyhovovaly rozměry, prostorem i designem do Vaší pracovny.


Mohlo by Vás zajímat:


Stylový psací stůl z masivu s kontejnerem
Stylový starožitný psací sekretář
Moderní psací stůl v bílém lesku
Luxusní rohový kancelářský stůl ze skla a nerezu
Moderní psací stůl z čirého skla