!!! Výprodej skladových zásob !!!

Moderní židle nejen do kuchyně a jídelny

MODERNÍ ŽIDLE NEJEN DO KUCHYNĚ A JÍDELNY

Na první pohled se zdá, že židle je každá stejná. Opak je pravdou. I mezi židlemi najdete spoustu variant. Moderní stylové židle k jídelnímu stolu se hodí jak do domácnosti, tak i do veřejné jídelny nebo restaurace.

Kuchyňský stůl a židle vždy k sobě neodmyslitelně patří. Jídelní židle patří ke každému stolu. Možná se na první pohled zdá, že je pokaždé stejná. Sedací plocha, čtyři nohy a opěradlo. Moderní židle však může z toho zažitého konceptu vybočovat, například vůbec nemusí mít čtyři nohy. Konstrukce moderní jídelní židle může být v různém provedení. Ať již se jedná o jídelní židle z masivu či například kovové židle z pochromovaného kovu ve spojení s čalouněním. Ukážeme vám, že jídelní židle nejsou pouze nutností ke stolu, ale nabízejí více, mohou dotvořit celkový styl vybavení kuchyně, nebo jídelny.
 

MODERNÍ ŽIDLE V MNOHA VARIANTÁCH MATERIÁLŮ A BAREV

Moderní designové židle tak mohou mít mnoho podob. Jak materiálem, tak barevností. Vybrat si můžete z mnoha řad židle do jídelny v moderním designu. U nás najdete židle s područkami, retro židle, a spoustu stylových židlí, které si můžete pořídit k jídelním stolům. Můžete kombinovat barvy nebo je naopak sladit. V nabídce je široká škála židlí v různém odstínu a provedení. Světlé i tmavé odstíny, mezi kterými nechybí třeba ani jídelní židle fialová. Neschází ani jídelní židle bílájídelní židle šedá, jídelní židle černá či  jídelní židle zelená.Tak můžete dát originální styl vaší jídelně, nebo stylově vybavit restauraci. Zvolit si můžete z různých konstrukcí a tvarů židle, nechybí ani dřevěné židle z poctivého masivu, čalouněné židle, kožené židle, nebo i otočná židle není výjimkou.


JÍDELNÍ STŮL A ŽIDLE V KONTRASTU OŽIVÍ 


V naší nabídce naleznete téměř u každé luxusní židle více barevných variant a tak si můžete zvolit takovou, která vám bude k vybavení ladit. Nejen k jídelnímu stolu, ale i k interiéru jako celku. Není však nikde řečeno, že například dřevěné stoly musí mít k sobě nutně židle z masivu. Jednotlivé styly se mohou navzájem doplňovat. Například ke světlejšímu stolu se může hodit jídelní židle červená, nebo naopak pro tmavý stůl zvolit bílé jídelní židle. Kontrast určitě zajímavě oživí design. Nebo můžete barvy naopak sladit do jednotného celku, tedy židle a jídelního stolu.
 

JÍDELNÍ ŽIDLE KE KAŽDÉMU STOLU


Tak jak jsou rozmanité luxusní jídelní stoly, stejně tak v různých provedeních najdete k nim také kuchyňské židle. Stylové a moderní židle do kuchyně si u nás můžete vybrat v mnoha variantách. V klasických i méně obvyklých konstrukcích a v rozmanitém výběru barev. Do každé jídelny se vybavte stylově a moderně. A na stůl můžete také umístit nějaké dekorační předměty a tím podtrhnout styl interieru. Stejně pestrá je také naše nabídka barové židle a k nim také barové stolky.


Mohlo by vás zajímat:

Elegantní designová židle Giordana v bordo
Stylová moderní židle Navio spojuje PU kůži a chromovaný kov
Elegantně sněhobílá židle Sava
Luxusní retro židle Barocco z nerezové oceli a sametu
Stylová židle Palermo zaujme tvarem i zajímavým vzorem provedení