!!! Výprodej skladových zásob !!!

Nábytek z masivu pro stylový domov

NÁBYTEK Z MASIVU PRO STYLOVÝ DOMOV

Přestože mnohé trendy se upírají k tomu, jak udělat nábytek co nejlehčí se snahou napodobit přírodní materiály, má opravdový masivní nábytek svůj smysl. Hledáte-li luxusní nábytek, který není žádnou imitací, sáhněte po masivním nábytku.

MASIVNÍ NÁBYTEK JE KUSEM POCTIVÉHO DŘEVA


Dřevo má několik vlastností, které žádná syntetika zkrátka nemá. Především je to přirozená obnovitelnost dřeva. Vyberte si z bohaté nabídky nábytku z masivu, máme pro Vás například postele z masivu či komody z masivu. V masivu se odráží cit ruční práce a přirozená dřevitá textura povrchu. Za další je to typická pevnost a při poklepu ihned poznáme, že jde o poctivý originál z kusu kvalitního dřeva. Uplatňují se zejména exotické dřeviny jako je sheesham (indický palisandr), mango, akátteak či dub, které jsou k výrobě masivního nábytku ideální. V naší nabídce najdete jak masivní nábytek, tak v kombinaci s kovem nebo sklem. A vybrat si můžete mezi tmavými a světlými variantami. Přes jídelní stoly z masivu až po praktické masivní lavice a stylové konferenční stolky z masivu.


DŘEVĚNÝ NÁBYTEK JE PEVNÝ, ODOLNÝ A PŘIROZENÝ


Přednostmi kterými nábytek z masivu vyniká, je jistě jeho odolnost a pevnost. Stabilní, pevný nábytek, který se ani nehne. Spolehněte se kvalitu poctivého dřeva, z něhož profesionální stolaři vyrobí stejně poctivý kus nábytku. Nespokojte se s náhražkami, kvalitu masivu nic nemůže rovnocenně nahradit. A kromě toho, dřevěný nábytek není jen historickým, nepraktickým vybavením. Je moderní a stylový i dnes a dává vyniknout přirozené kráse dřeva ve své ryzí podobě. U nás máte k dispozici kvalitní masivní nábytek, od ložnice z masivu až po dřevěné lavičky. Vybavte tak obývací pokoj dřevěným nábytkem, který Vám bude sloužit spolehlivě spoustu let. V obýváku najde své místo třeba dřevěný konferenční stolek, tv stolek masiv, masivní komody či skříně z masivu.  V pracovně oceníte též moderní, avšak pevný regál z masivu či police z masivu k praktickému uložení spousty věcí a neméně důležitý psací stůl masiv. A samozřejmě v jídelně se bude vyjímat stůl z masivu a stranou není ani židle z masivu, barová židle dřevěná a barový stůl z masivu. Pro doplnění barového kompletu je k dispozici nejeden domácí bar v luxusním provedení. Zajímavé jsou také dřevěné dekorace a bytové doplňkyDokáží perfektně doladit styl vašeho domova do posledního detailu. Pro dekoraci  je vhodná například designová dřevěná skulptura dřevěné misky na stůl na ovoce, dřevěný podnos pro Vaši ranní kávu, nebo praktické dřevěné stojany na květiny a mnoho dalšího. Dřevo je prostě dřevo, masivu se nic nevyrovná, originál je vždy pouze jeden.


Mohlo by Vás zajímat

Masivní konferenční stolek Aron s barem ve stylu historické truhly
Masivní barová židle s kůží do stylového baru
Stylový masivní jídelní stůl Fabric spojující masiv s kovem
Luxusní masivní barová skříňka Mosaic stylem starého dřeva
Moderní masivní regál CIK-CAK do každé pracovny pro Vaše věci