!!! Výprodej skladových zásob !!!

Oblouková lampa, elegance oblých tvarů

OBLOUKOVÁ LAMPA, ELEGANCE OBLÝCH TVARŮ

K osvětlení odpočinkové místnosti nebo křesla na čtení, často stačí pouze mírné světlo. Oblouková lampa nabídne dostačující osvětlení, navodí intimní atmosféru a ještě se stane skvělým designovým doplňkem.

MODERNÍ STOJACÍ LAMPA NEJEN JAKO DOPLNĚK


Světlo je, pro každou místnost v domácnosti, důležitým prvkem. V případě, že není potřeba místnost plně osvětlit, postačí lampa stojací. Poskytuje dostatek světla na čtení a ideální je i jako doplňkové osvětlení například při sledování televize. Stojací lampa je velice účelná a dokáže místnost vkusně zkrášlit. Tlumené světlo, vycházející ze stojací lampy, skvěle podtrhne atmosféru v místnosti. Při výběru moderní stojací lampy je z čeho vybírat. Na trhu lze najít stojanové lampy v různých provedeních. Volně stojící lampa by měla být vybírána s ohledem na celkové vybavení interiéru. Pak už je na vkusu zákazníka, zda mu bude vyhovovat stojací oblouková lampa, dekorační lampa či stojací lampa na čtení.

 

OBLOUKOVÁ LAMPA ROZZÁŘÍ I TEN NEJTEMNĚJŠÍ KOUT


Trendem moderního bydlení poslední doby je stojací lampa oblouková, která dokáže skvěle doplnit interiér. Oblouková lampa zaujme na první pohled tvarem svého těla, které vám může připomínat luk nebo měsíc. Na její umístění je potřeba o trochu více prostoru, než u běžné stojací lampy. Stojanová lampa je vhodná pro osvětlení míst v interiéru, kam nedosáhne stropní světlo. Stojací lampy obloukové jsou v naší nabídce na mramorovém nebo kovovém podstavci. Oboje provedení, lze jednoduše sladit s již umístěným nábytkem.  
 

OBLOUKOVÁ LAMPA POTĚŠÍ NEJEDNOHO ČTENÁŘE


Pokud máte v rohu obýváku svou oblíbenou luxusní lenošku nebo pohodlné křeslo, kde si rádi užíváte nikým nerušenou pohodu u dobré knihy, dokonale se k němu bude hodit stojací čtecí lampa. Její tlumené světlo poslouží jen vám, takže ostatní členy domácnosti nebudete rušit ostrým světlem. Pak už si jen na malý konferenční stolek postavte šálek dobré kávy nebo čaje, a vaše chvilka odpočinku může začít.