!!! Výprodej skladových zásob !!!

Sedačky do L, nejen do rohu či ke stěně

SEDAČKY DO L, NEJEN DO ROHU ČI KE STĚNĚ

Sedačky do L se řadí mezi nejoblíbenější tvary sedacích souprav. Vděčí za to právě své praktičnosti, pohodlnosti a v neposlední řadě i univerzálnosti, jimiž tyto moderní sedačky disponují.

ROHOVÉ SEDAČKY A CO OD NICH VLASTNĚ CHTÍT?


Moderní sedací soupravy do l jsou stejně jako rohové sedací soupravy velmi oblíbeným a podobným typem, neboť nabízí jak pohodlí, tak ušetří i místo. Sedačky do L můžete umístit do rohu, ale také klidně do prostoru místnosti. Mnohé z nich mají čalouněná záda, a tak jejich krása vynikne i v otevřeném prostoru.Vybírat můžete z levé nebo pravé varianty, velké nabídky kvalitního čalounění,  zajímavých dekorů a originálních designů sedačky. Široká škála sedaček nabízí také zabudované knihovny, různé odkládací či úložné prostory, ani minibar není zvláštností a některé dokonce i zabudované reprosoustavy s rádiem. Vyjímkou není ani sedací souprava s LED osvětlením. To vám pomůže zase podtrhnout vaše rozpoložení. Kombinaci obojího přináší sedací souprava s LED osvětlením a rádiem - SABINA WHITEKožené sedačky lze také u vybraných kusů dodat v setu s konferenčním stolkem či tv stolkem a nebo obojím. Moderní rohová sedačka bude prostě dominantou obývacího pokoje a mezi luxusní sedací soupravy, rohová kožená sedačka prostě patří.

 

 ČALOUNĚNÉ SEDACÍ SOUPRAVY DO L NA MNOHO ZPŮSOBŮ


Výběr musíte vždy přizpůsobit prostoru, který máte k dispozici. Je důležité si dobře promyslet celkové rozmístění nábytku tak, abychom maximálně využili daný prostor, ale stále měli dostatek místa pro volný a ničím neomezující pohyb po pokoji. Velikostí k dispozici je mnoho. Velká rohová sedací souprava, menší rohová sedací souprava či malá rohová sedací souprava není problém. Stejně tak jako klasická sedací souprava do l, je i pohovka do l. Moderní rohová pohovka je v materiálech také hodně pestrá. Luxusní kožená pohovka dá vašemu interiéru druhý dech pro své kouzlo. Proto jsou kožené pohovky stále v oblibě. Vybírat můžete ze spousty rozmanitých typů - dvojsedák či trojsedák, pohovka do L, s boky i bez boků, ale také moderní sedací soupravy, které zahrnují nejen sedačky, ale také třeba taburet - moderní sedací souprava, rohová Mariana  nebo rohová sedací souprava s křeslem Laura. Můžete si vybrat praktické rohové sedačky či luxusní rohové pohovky - luxusní pohovka, rohová Euphory, stříbrno šedá, do menších pokojů, ale také velké rohové sedací soupravy a prostorné sedací soupravy s úložnými prostory a místem pro více hostů jako sedací souprava rohová Carmen Max. To vše jsou moderní rohové sedačky.  Při výběru mnohdy rozhoduje i materiál, ze kterého jsou čalouněné sedací soupravy vyrobeny. Někteří z vás ocení omyvatelné a praktické materiály, jako např. sedačky z PU kůže, ale nabízíme také pravou přírodní štípanou kůži pro náročné zákazníky či kvalitní látkové čalounění. Kožené sedací soupravy jsou top kategorií u sedacího nábytku. Stylový kožený vzhled jim dává třetí rozměr, který kožená sedací souprava má mít. Právem se tak řadí mezi designové sedací soupravy. Vybírejte z velké škály dekorů a designů. Věrní favorité v barvách jsou hnědá sedací souprava, bílá sedací souprava, šedá sedací souprava nebo moderní červené sedací soupravy. Komfortní a praktická sedačka do l nabídne příjemný odpočinek při televizi či skleničce dobrého vína a přesvědčíte se, že sedací souprava rohová je to pravé.

 

SEDAČKY ROHOVÉ A DOPLŇKY K DOLADĚNÍ

 
Při zařizování obývacího pokoje je ideální po koupi rohové sedací soupravy vybrat i další nábytek a dekorace, aby působili uceleným a sladěným dojmem. Nejpopulárnějšími společníky k nim jsou křesla a konferenční stolky. Je lepší vybírat doplňky ze stejným potahovým materiálem jako má rohová sedačka. Neměli bychom podceňovat ani kusové koberce či koberce běhouny v sadách přímo do ložnice. Další bytové doplňky, kterými lze interiér doladit jsou například naše stylová zrcadla, obrazy či osvětlení.

 Mohlo by vás zajímat:
 
Sedací souprava s LED osvětlením a rádiem - Sabina White
Sedací souprava, rohová s knihovnou - Penelopa
Sedací souprava s minibarem - Katy
Luxusní rohová pohovka - Euphori