!!! Výprodej skladových zásob !!!

Stojací věšák na sto způsobů

STOJACÍ VĚŠÁK NA STO ZPŮSOBŮ

I když je mnohdy bereme automaticky a nepovažujeme za důležité, odvádějí nám věšáky potřebnou a věrnou službu. Aniž bychom si to uvědomovali, předsíně bez nich by byly neúplné, bez duše.

 

STOJACÍ VĚŠÁK ČI NÁSTĚNNÝ VĚŠÁK?


Věšáky spolu se zrcadlem, botníkem, nebo lavicí, tvoří základní a nejdůležitější prvky v předsíni. Je to místo, kam odkládáme kabáty, bundy, klobouky či čepice. Věšák musí být pevný, aby udržel i těžkou zimní bundu či dlouhý kabát. Dělíme je na dva základní druhy: nástěnný věšák a stojací věšák. Zvláště u stojanového věšáku je důležité zaměřit pozornost na to, aby zabíral minimální prostor, ale přitom zůstal stabilní. Do předsíně se vám bude také skvěle hodit stylový věšák na klíče, kabelky či deštníky. Lavici lze využít jako odkládací prostor, případně se můžete pohodlně posadit při nazouvání.
 

VĚŠÁK DO PŘEDSÍNĚ JE VĚRNÝ SPOLEČNÍK A JEŠTĚ LEPŠÍ SLUHA

 
Po příchodu domů, každý z nás odloží klíče na poličku nebo do nějaké misky a často se pak stává, že je člověk nemůže najít. Mohli někam zapadnout. Nejlepším řešením, jak klíče vždy najít na stejném místě je nástěnný věšák na klíče a ideální místo kam umístit věšáky na klíče je poblíž dveřím. Tam budete mít jistotu, že je vždy najdete. Poté se každý zaměří na svléknutí bundy či dalšího oblečení. Většina domácností věšák na kabáty nebo věšák na bundy  už vlastní. Ideální volbou pro zákazníky s menším prostorem jsou věšáky na zeď, věšák na stěnu či nástěnný věšák na kabáty, které svým umístěním prostoru výrazně uleví. Nástěnný věšák do předsíně je vhodný i pro klíče, ale i pro kabelku či lžíci na boty. Skvělým doplňkem pro nástěnné věšáky do předsíně jsou botníky, lavice do předsíně, malé skříňky či různé police a regály. Pro zákazníky, kteří mají v oblibě výzdobu na zdech, je optimální volbou stojanový věšák stojací věšák na oblečení. Jsou umístěny na zemi a nám tak zůstane spousta místa na stěně pro různé dekorace a bytové doplňky k doladění interiéru. Nejvíce neutrální volbou je bílý věšák. Byť se může zdát někomu obyčejný, je svou "čistotou" velmi luxusní, unikátní a podle nás nejlepší volbou pro všechny co nemají jasno v odstínu. Nestává se, že by se do některého interiéru nehodil.
Další zajímavou variantou je výklopný věšák v nástěnné podobě. Jeho důmyslná konstrukce vám umožní jeho využití jen když budete sami chtít. V nabídce obchodu UniqNábytek.cz ho najdete třeba v kovové podobě v bílém nebo černém odstínu v designu šipky, kterou lehkým zatlačením vyklopíte a věšák je připraven. V zaklopené podobě slouží jako zajímavá dekorace. K dostání jsou varianty se třemi, nebo pěti šipkami.
V naší nabídce jsou nástěnné věšáky i moderní a masivní věšák s poličkou. Obecně platí, že výška věšáku, případně výška umístění, by neměla být větší, než ostatní nábytek a doplňky v daném interiéru. Docházelo by tak k "optickému" narušení prostoru.
Designové věšáky v nabídce dělíme také podle materiálu na kovový věšák a dřevěný věšák, nebo v kombinaci ze sklem. Luxusní stojanový věšák kovový v chromovém provedení je velmi bytelný a hodí se do každého moderního prostředí. Mohl by se zdát neutrální, ale zároveň je velice unikátní. Dřevěný stojací věšák je velmi stylový a stále moderní. Obzvláště designový dřevěný stojací věšák Heminng z teakového dřeva je luxusním kouskem. Svým originálním provedením, bude středobodem vaší předsíně. A pokud si k němu zvolíte vhodné doplňky, tak budete velmi mile překvapeni. Velmi zajímavý a luxusní je stylový věšák na bundy 100cm - BULL, stříbrný. Svým originálním pojetím dostane předsíň jiný rozměr.Tento a spoustu jiných moderních věšáků najdete v našem obchodě.
 
VĚŠÁKY A JEJICH DOPLŇKY
 
K nástěnným věšákům se všeobecně hodí zrcadla, moderní police či menší regál a lavice do předsíně, popř. botník. Spolu tvoří pomyslný předsíňový komplet, který nejenže vypadá  jako stylový celek, ale zároveň je i velmi praktický. Přidanou hodnotou je, že využijete prostor, který by jinak využitý nebyl. Ke každému věšáku je vhodné také správné osvětlení, nebo náš další nabízený sortiment. Je jednoduché si sestavit svou ideální představu předsíně, díky uspořádaností našeho internetového obchodu, kde je vše velmi dobře sladěno. Ať už si vyberete jakýkoli věšák, mějte na paměti, že velké věci dělají právě detaily.