Časté dotazy

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Poskytujete dopravu ZDARMA?

  • ANO, Získáváte ji automaticky při nákupu nad 10.000 Kč (ČR) a 370€ (SK).

 

Proč je doba dodání u některého zboží až 3 měsíce?

  • Zde se jedná o zboží naší značky UNIQ. Vaše nová sedačka, postel či pohovka se vyrábí na zakázku. Jakmile si objednáte konkrétní variantu, její parametry, barvu kůže či jiného čalounění, začínáme s výrobou. Samotné sedací soupravy, postele a pohovky se vyrábějí ručně s kladením důrazu na kvalitu zpracování, od počátku výroby až po dokončení. Hotové zboží je před odesláním podrobeno velmi důkladné kontrole kvality zpracování a to zabere nějaký čas. Zboží je následně z výroby řádně zabaleno do několika vrstev obalového materiálu. Za období 11-12 týdnů (3 měsíce) je Vaše nová sedačka (postel, pohovka) připravena k odeslání k Vám do místa Vašeho bydliště, nebo do sídla firmy (dle Vašeho požadavku). U některého sortimentu náročnějšího na výrobu se může doba výroby prodloužit třeba i o dva týdny.

 

 Berte prosím na vědomí, že se dodací termín může v některých případech i měnit z důvodu opoždění dodávek materiálů a komponentů potřebných k výrobě.

Můžu se na sedačku, nebo postel někde podívat?

  • Ano, po domluvě je možné navštívit náš showroom, který naleznete na adrese Postoupky 220, 767 01 Kroměříž. Zde máte možnost vidět některé z našich kožených sedacích souprav či postelí. V případě zájmu nás kontaktujte a domluvte si prohlídku vystavených postelí. Máte možnost si také prohlédnout vzorníky a "osahat" si materiály, které používáme k čalounění. 
     

 Kolik stojí doprava a jak mohu zaplatit?

 

Jaká je dodací lhůta?

 

Zasíláte zboží i na Slovensko?

 

Mohu si zboží vyzvednout osobně?