Časté dotazy

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Poskytujete dopravu ZDARMA?

  • ANO, Získáváte ji automaticky při nákupu nad 10.000 Kč (ČR) a 370€ (SK).

 

Proč je doba dodání u některého zboží až 3 měsíce?

  • Zde se jedná o zboží naší značky UNIQ. Vaše nová sedačka, postel či pohovka se vyrábí na zakázku. Jakmile si objednáte konkrétní variantu, její parametry, barvu kůže či jiného čalounění, začínáme s výrobou. Samotné sedací soupravy, postele a pohovky se vyrábějí ručně s kladením důrazu na kvalitu zpracování, od počátku výroby až po dokončení. Hotové zboží je před odesláním podrobeno velmi důkladné kontrole kvality zpracování a to zabere nějaký čas. Zboží je následně z výroby řádně zabaleno do několika vrstev obalového materiálu. Za období 11-12 týdnů (3 měsíce) je Vaše nová sedačka (postel, pohovka) připravena k odeslání k Vám do místa Vašeho bydliště, nebo do sídla firmy (dle Vašeho požadavku). U některého sortimentu náročnějšího na výrobu se může doba výroby prodloužit třeba i o dva týdny.

 

 Berte prosím na vědomí, že se dodací termín může v některých případech i měnit z důvodu opoždění dodávek materiálů a komponentů potřebných k výrobě.

Můžu se na sedačku, nebo postel někde podívat?

  • Ano, po domluvě je možné navštívit náš showroom, který naleznete na adrese Postoupky 220, 767 01 Kroměříž. Zde máte možnost vidět některé z našich kožených sedacích souprav či postelí. V případě zájmu nás kontaktujte a domluvte si prohlídku vystavených postelí. Máte možnost si také prohlédnout vzorníky a "osahat" si materiály, které používáme k čalounění. 
     

 Kolik stojí doprava a jak mohu zaplatit?

 

Jaká je dodací lhůta?

  • Více informací naleznete v samostatné kapitole „dodací lhůta“
     

 

Zasíláte zboží i na Slovensko?

 

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení