!!! Výprodej skladových zásob !!!

Doprava a platba

Balíková přeprava DPD (pouze pro zboží od dodavatelů, např. INVICTA INERIOR, atd..)

Spolehlivé doručení soukromou společností DPD
DPD kurýr Vám předem zavolá a domluví si s Vámi přesný čas doručení zásilky. Doručení zásilky probíhá na Vámi zvolené adrese.
Pří objednání zásilky na Slovensko platíte za zboží v Eurech (v případě dobírky). Dopravu hradíte do výše objednávky 20.000kč. Při objednávce nad 20.000kč máte dopravu zdarma.

  • Cena (ČR): 250 Kč (do 31kg)
  • Cena (ČR): 800 kč (od 31kg) 

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Doprava nábytku vyráběného na objednávku zn. UNIQ (sedací soupravy, postele,...)

Po celé ČR a SR Vám zajistíme dopravu a také odvoz obalů zdarma (viz podmínky níže).

1) Doprava UNIQ - zboží Vám doručíme my po celém Česku i Slovensku. Nenecháváme jej vozit dopravci, abychom měli jistotu, že se v pořádku dostane k Vám.

                                 Cena za tuto dopravu je:  - do vzdálenosti 200 km         - 2.500kč (105€)
                                                                          - do vzdálenosti 500 km         - 3.500kč (147€)
                                                                          - do vzdálenosti nad 500 km  - 4.500kč (189€)

2) Osobní odběr - zboží si můžete po domluvě vyzvednout na určeném místě

Kupující si může objednat kdykoliv dopravu zboží za úplatu. Cena se stanovuje dle dohody.

Termín dopravy stanoví prodejce 2-5 dnů předem spolu s přibližnou hodinou vykládky. Přesný čas vykládky oznámí dopravce kupujícímu operativně v den dodání v závislosti na jeho časovém plánu a dopravní situaci.

Pokud kupující nepřevezme zboží ve stanoveném termínu, ponese náklady za zbytečnou cestu.

V případě dopravy zdarma není prodejce povinen dodat zboží do termínu dodání. Termín dopravy může překročit termín dodání v závislosti na vytížení prodejce v daném směru.

Jestliže kupující nesouhlasí s termínem dopravy, je mu umožněno dovézt zboží zdarma v následujícím termínu dopravy ve směru vykládky. 


 

 

ZPŮSOBY PLATBY:

1. Dobírka (v hotovosti) - při platbě na dobírku zaplatíte za zboží dopravci při převzetí zboží. Při doručení zboží na Slovensko platíte v Eurech. Platbu dobírkou lze realizovat pouze do hodnoty objednávky 50.000kč (2000€). Pokud je hodnota objednávky nad 50.000kč využijte jednu z následujících plateb. 

Na dobírku lze objednat i zboží, u kterého je uvedeno "PLATBA PŘI DODÁNÍ". V těchto případech se jedná o zboží vyráběné na objednávku u kterého se nemusí platit záloha 50%, ale platí se až při dodání zboží.  Jde většinou o naše Bestsellery jako postele řady SUNSHINE, či SUNSHINE LUX. V tomto případě při objednání zvolte variantu platby 50/50 a do poznámky napište BESTSELLER.

  •  Cena: 100 Kč (cca 8 €) 

2. 50 převodem / 50 převodem - tento způsob platby využijte při hodnotě objednávky nad 50.000kč (2000€) a při objednávce zboží vyráběného na zakázku. Polovinu z ceny objednávky platíte předem, zbytek při dodání zboží, nebo můžete i hned. Je to jen na vás.

 

3. Platební kartou (on-line) - on-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Pokud systém nepotvrdí autorizaci vaší karty, může to být z následujících důvodů:

  • mohli jste omylem vyplnit špatné údaje o platební kartě
  • v době platby nebylo na vašem účtu dostatečné krytí k provedení platby
  • vaše platební karta nemá povolené použití pro transakce na internetu, je nezbytné obrátit se přímo na vydavatele karty, vaši banku.

Platba kartou

V případě, že vaše platba NEBYLA potvrzena, nic se neděje - vaše objednávka přesto zůstává uložena v našem systému a náš pracovník vás bude kontaktovat a dohodne s vámi jiný způsob úhrady.

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 

 

 

4. Bankovním převodem (předem na účet)

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

5. Splátkový prodej ESSOX
 
Lze uplatnit na všechno zboží od minimální hodnoty objednávky 2000kč. Veškeré informace o využití této služby najdete zde.
 
 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana