!!! Výprodej skladových zásob !!!

Objednání zakázkové výroby

JAK OBJEDNAT VÝROBU ZBOŽÍ?

Všechen náš sortiment tvoří zboží vyráběné na objednávku, jako jsou sedací soupravy, postele, pohovky či rozkládací pohovky a křesla. Dodací lhůty jsou standardně 6-8 týdnů, 8-10týdnů nebo 14-16 týdnů. Proto s tím prosím počítejte. Někdy se ale může podařit i dříve. Vždy podle daného typu zboží. A to z toho důvodu, že se nejedná o skladové zboží, ale vyrábí se až na objednávku přímo Vám. Takže vždy máte doma originál.

Poz: uvedená cena u produktu je vždy ke konkrétní variantě uvedené na fotografii - rozměr a typ čalounění (nevztahuje se na barvu a variantu levá / pravá). Pokud chcete jiný rozměr, nebo typ čalounění, kontaktujte nás.

Pokud máte jasno hned, vyhovuje vám uvedená standardní varianta ( rozměr i typ čalounění) a nepotřebujete dalších informací, můžete provést objednávku přímo přes "košík". Do poznámky k objednávce uveďte označení barvy, variantu - jako na fotografii / zrcadlená (opačně než na fotografii) a jeden ze způsobů platby který vám vyhovuje:

1) 30% převodem / 70% převodem - platíte předem zálohu 30% a doplatek 70% převodem v den dodání zboží. (pro zboží do 50.000kč)

2) 50% převodem / 50% převodem - platíte předem zálohu 50% a doplatek 50% převodem v den dodání zboží. (pro zboží nad 50.000kč)

3) 100% převodem - platíte předem 100% ceny zboží

 

Záloha slouží na částečné pokrytí výrobních nákladů. 

Pokud zákazník objednané zboží nepřevezme či odmítne bez dalšího jeho převzetí, resp. zboží je vráceno zpět dodavateli, budou mu naúčtovány výrobní náklady takového zboží včetně dopravy, ponížené o zákazníkem předem složenou zálohu, která se tak stává nevratnou.

 

Následně vyberte dopravu:

1) Doprava UNIQ - zboží Vám doručíme my po celém Česku i Slovensku. Nenecháváme jej vozit dopravci, abychom měli jistotu, že se v pořádku dostane k Vám.

                                 Cena za tuto dopravu je:  - do vzdálenosti 200 km         - 2.000kč (82€)
                                                                          - do vzdálenosti 500 km         - 3.000kč (124€)
                                                                          - do vzdálenosti nad 500 km  - 4.000kč (165€)

2) Osobní odběr - zboží si můžete po domluvě vyzvednout na určeném místě

V případě že máte ještě dotazy k produktu, kontaktujte nás a objednávku provedeme po telefonu.

Po obdržení vaší objednávky Vám připravíme smlouvu o realizaci výroby spolu se zálohovou fakturou, dle vybraného způsobu platby a pošleme na Vaši emailovou adresu. Stranu z podpisem nám pak odešlete zpět. Do 5 dnů od podpisu smlouvy je nutné uhradit danou částku na náš účet. V okamžik uhrazení platby, zadáváme Vaši objednávku do výrobního plánu. V opačném případě nedojde-li k uhrazení do 5 dnů od podpisu, objednávka se stornuje. 

Po dokončení výroby Vás pak budeme informovat o termínu doručení. 

 

PŘÍPLATKOVÉ PARAMETRY

Pokud Vám nevyhovuje uvedená standardní varianta (čalounění, rozměry) je možno provést změny či úpravy.

Ty jsou však spoplatněny následovně:

Možnost změny standardních rozměrů:

  • zkrácení modulu: příplatek + 3 % k uvedené ceně daného kusu
  • zvětšení modulu: příplatek + 5 % za každých započatých 10 cm k uvedené ceně daného kusu
  • prošití silnou kontrastní nití (pouze u koženého čalounění) + 5% k uvedené ceně daného kusu (u vybraných typů)
  • kombinace barev: příplatek + 5% k uvedené ceně u daného kusu

Změna čalounění:

      Pokud není u produktu uvedeno jinak, standarní čalounění se provádí v hovězí kůži "Madras", či v kombinaci s umělou kůží. Lze si ale zvolit jiný typ kůže.

  • celokožené čalounění např. v kůži HERMES, MASIF či TOLEDO: příplatek + 10% k uvedené ceně

 

NA CO JE DOBRÉ MYSLET PŘI OBJEDNÁVCE

  • i když jsou postele či sedací soupravy rozděleny na několik částí (modulů), přesto jsou jednotlivé moduly objemné, nebo dlouhé. Proto je dobré myslet na to, kudy se budou moduly dopravovat na místo kde mají být. Nejčastější případy které řešíme jsou, že modul neprojde dveřmi, protože je malá šířka zárubní dveří ( méně než 80cm - většina modulů sedacích souprav je v rozměrech 80 - 110cm), nebo velmi úzká a točitá schodiště. Pokud máte jeden z těchto případů, zkuste si promyslet alternativní "trasu". Pokud je dané místo v přízemí, lze řešit například dopravu modulů oknem. Lze si i někdy pomoci odmontováním podhlavníků sedačky.