Objednání zakázkové výroby

JAK OBJEDNAT POSTEL NEBO SEDAČKU?


Velkou část našeho sortimentu tvoří zakázkově vyráběný nábytek, jako jsou sedací soupravy, postele, křesla, pohovky či rozkládací pohovky a křesla. Toto zboží poznáte třeba i podle dodací lhůty, která je standardně 2 - 3 měsíce. A to z toho důvodu, že se nejedná o skladové zboží, ale vyrábí se přímo na objednávku konkrétnímu zákazníkovi. Čili každý kus je originál. 

Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s COVID - 19 si dodavatel vyhrazuje právo měnit termín dodání v případě pozastavení výroby z důvodu zpoždění dodávek materiálů jako jsou např. dřevo, kůže, výplňové materiály, či jiné komponenty...V takovém případě Vás budeme včas informovat.

Při zadání objednávky přes "košík", vyplňte své dodací údaje včetně telefonu a emailu. Po obdržení vaší objednávky Vás budeme kontaktovat a upřesníme detaily jako - barva a materiál čalounění či rozměry, nebo je případně uveďte do poznámek v objednávce. Následně vám poštou zašleme "Smlouvu o realizaci zakázkové výroby". Posíláme ji ve dvou vyhotoveních společně se zálohovou fakturou. Po podepsání smlouvy a odeslání jedné kopie zpět na adresu Uniqnábytek, Kožíkova 4272, Kroměříž 767 01, je potřeba do 5 dnů od podpisu uhradit minimální zálohu 50% z ceny objednávky na náš bankovní účet uvedený ve fakturačních údajích objednávky. V okamžik uhrazení zálohy, zdáváme produkt do výroby. Záloha slouží na částečné pokrytí výrobních nákladů - materiál, samotná výroba. V případě že máte vybránu možnost splátkového prodeje, platíte zálohu 50% v okamžiku kdy vám dorazí peníze na účet. Doplatek 50% můžete uhradit buď ihned, nebo až při převzetí objednávky. Záleží jen na vás.

Pro platbu zakázkové výroby využijte jednu z těchto možností: 

1) Bankovním převodem (100% ceny)  Zdarma

2) Platební kartou (100% ceny)  Zdarma

3) 50% převodem / 50% převodem  Zdarma

4) Splátkový prodej ESSOX   Dle poplatku banky

5) Bestseller - při objednávce postelí označené "BESTSELLER" zadejte způsob platby 50/50 a do poznámky napište "Bestseller". Postel budete hradit až při dodání.

Po dokončení výroby Vás budeme včas informovat o datu doručení. Doplatek 50% z ceny platíte při doručení zboží domů - dobírka, nebo při osobním odběru na našem výdejním míste UniqNábytek.cz, Postoupky 220, 767 01 Kroměříž, pokud nemáte vybránu platbu převodem.