Objednání zakázkové výroby

JAK OBJEDNAT POSTEL NEBO SEDAČKU?


Velkou část našeho sortimentu tvoří zakázkově vyráběný nábytek, jako jsou sedací soupravy, postele, křesla, pohovky či rozkládací pohovky a křesla. Toto zboží poznáte třeba i podle dodací lhůty, která je standardně 2 - 3 měsíce. A to z toho důvodu, že se nejedná o skladové zboží, ale vyrábí se přímo na objednávku konkrétnímu zákazníkovi. Čili každý kus je originál. 

Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s COVID - 19 si dodavatel vyhrazuje právo měnit termín dodání v případě pozastavení výroby z důvodu karantény zaměstnanců, atd...V takovém případě Vás budeme včas informovat.

Při zadání objednávky přes "košík", vyplňte své dodací údaje včetně telefonu a emailu. Po obdržení vaší objednávky Vás budeme kontaktovat a upřesníme detaily jako - barva a materiál čalounění či rozměry, nebo je případně uveďte do poznámek v objednávce. Následně vám poštou zašleme "Smlouvu o realizaci zakázkové výroby". Posíláme ji ve dvou vyhotoveních společně se zálohovou fakturou. Po podepsání smlouvy a odeslání jedné kopie zpět na adresu Uniqnábytek, Kožíkova 4272, Kroměříž 767 01, je potřeba do 5 dnů od podpisu uhradit minimální zálohu 50% z ceny objednávky na náš bankovní účet uvedený ve fakturačních údajích objednávky. V okamžik uhrazení zálohy, zdáváme produkt do výroby. Záloha slouží na částečné pokrytí výrobních nákladů - materiál, samotná výroba. V případě že máte vybránu možnost splátkového prodeje, platíte zálohu 50% v okamžiku kdy vám dorazí peníze na účet. Doplatek 50% můžete uhradit buď ihned, nebo až při převzetí objednávky. Záleží jen na vás.

Pro platbu zakázkové výroby využijte jednu z těchto možností: 

1) Bankovním převodem (100% ceny)  Zdarma

2) Platební kartou (100% ceny)  Zdarma

3) 50% převodem / 50% převodem  Zdarma

4) Splátkový prodej ESSOX   Dle poplatku banky

Po dokončení výroby Vás budeme včas informovat o datu doručení. Doplatek 50% z ceny platíte při doručení zboží domů - dobírka, nebo při osobním odběru na našem výdejním míste UniqNábytek.cz, Postoupky 220, 767 01 Kroměříž, pokud nemáte vybránu platbu převodem.