Rozkládací funkce spaní

TYP A - dostupné v kolekcích Bergamo, Gusto, Mondo, Lino, Bari, Aldo


Funkce spánku je skvělá pro každodenní spaní. Má rám s pevnou a pevnou konstrukcí. Tato funkce je vybavena silnou matrací vyrobenou z vysoce kvalitní pěny HR35 s vysokou odolností. Vysoce elastická pěna zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla a zaručuje příjemný komfort spánku. Otevírání nábytku nevyžaduje sejmutí polštářů - po rozložení rámu se sedáky schovají pod matraci *.

Výjimkou je matrace o šířce 115 cm, u které je potřeba sejmout podsedáky a umístit je k nábytku.

 

TYP B - k dispozici v kolekcích Mondo, Aldo, Bari, Lino, Torino, Resto, Lugo, Efetto, Imperia


Takzvaný delfín. Funkce se otevře otevřením zásuvky a zvednutím matrace. Silná zatahovací matrace vyrovnává úroveň sedadla a vytváří plochu na spaní.

 

TYP C - dostupný v kolekcích Lino, Mondo, Resto, Lugo, Bari, Loreto, Cornero, Porto, Aldo, Torino, Efetto


Díky snadnému otevírání lze kus nábytku s touto funkcí rychle proměnit v pohodlné místo na spaní. Funkce se otevírá otevřením zásuvky a rozložením dvoudílného rámu zakončeného silnou vrstvou pěny.

 

TYP SEDÁK - dostupný v kolekcích Porto, Loreto a Hilton


Spací funkce SEDAK (také belgická) je vyrobena z lehké ocelové konstrukce se systémem odpružených lamel a pěnové matrace. Chcete-li funkci rozložit, vytáhněte sedáky ven a odložte je stranou. Poté celek rozložíme a další prvky rámu položíme na skládací nohy. Spací plocha je rovná, pokrytá jednolitou pěnovou matrací.

POZOR !!!
PŘED SLOŽENÍM JAKÉHOKOLI TYPU SPACÍ FUNKCE Z MATRACE VYJMĚJTE VŠECHNY PEŘINY, DEKY, POVLEČENÍ A POLŠTÁŘE. SKRYJE JEN MATRACE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení