!!! Výprodej skladových zásob !!!

Rozkládací funkce spaní

TYP A - dostupné v kolekcích Bergamo, Gusto, Mondo, Lino, Bari, Aldo


Funkce spánku je skvělá pro každodenní spaní. Má rám s pevnou a pevnou konstrukcí. Tato funkce je vybavena silnou matrací vyrobenou z vysoce kvalitní pěny HR35 s vysokou odolností. Vysoce elastická pěna zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla a zaručuje příjemný komfort spánku. Otevírání nábytku nevyžaduje sejmutí polštářů - po rozložení rámu se sedáky schovají pod matraci *.

Výjimkou je matrace o šířce 115 cm, u které je potřeba sejmout podsedáky a umístit je k nábytku.

 

TYP B - k dispozici v kolekcích Mondo, Aldo, Bari, Lino, Torino, Resto, Lugo, Efetto, Imperia


Takzvaný delfín. Funkce se otevře otevřením zásuvky a zvednutím matrace. Silná zatahovací matrace vyrovnává úroveň sedadla a vytváří plochu na spaní.

 

TYP C - dostupný v kolekcích Lino, Mondo, Resto, Lugo, Bari, Loreto, Cornero, Porto, Aldo, Torino, Efetto


Díky snadnému otevírání lze kus nábytku s touto funkcí rychle proměnit v pohodlné místo na spaní. Funkce se otevírá otevřením zásuvky a rozložením dvoudílného rámu zakončeného silnou vrstvou pěny.

 

TYP SEDÁK - dostupný v kolekcích Porto, Loreto a Hilton


Spací funkce SEDAK (také belgická) je vyrobena z lehké ocelové konstrukce se systémem odpružených lamel a pěnové matrace. Chcete-li funkci rozložit, vytáhněte sedáky ven a odložte je stranou. Poté celek rozložíme a další prvky rámu položíme na skládací nohy. Spací plocha je rovná, pokrytá jednolitou pěnovou matrací.

POZOR !!!
PŘED SLOŽENÍM JAKÉHOKOLI TYPU SPACÍ FUNKCE Z MATRACE VYJMĚJTE VŠECHNY PEŘINY, DEKY, POVLEČENÍ A POLŠTÁŘE. SKRYJE JEN MATRACE.